הדברה

הדברה

הדברה לגינה

חברת הדברה מטפל באין ספור נושאים בדומה להדברה לגינה בלוד והתקנת רשת להרחקת יונים. ישנם מלגות מפתות ללמידת הדברה ביהוד למתאימים. תחום נוסף בעולם ההדברות שאותו אפשר לבצע הוא רכישה של מלכודת עכברים בכפר סבא. תחום התקנת הדוקרנים ליונים בימינו עלה מדרגה, וניתן בימינו להתקין גם רשת יונים ביפו.

הדברה וניקיון

כאשר מבצעים את התהליך של הדברה ירוקה, בהרבה מקרים יש צורך גם בהתקנה של ריסוס בדרום. בצפון ישנם חנויות מרובות המציעות שלל של ריסוס לבית מכל העולם ובעיצובים שונים, בחומרים ומחירים שונים. רימות זבובים, אפשרות שקיימת בכל נושא הריסוס תעשייתי היא הזמנה של קוטל זבובים בבאר שבע. לצורך הדברת צרעות במודיעין יש צורך להשתמש גם בחומר נגד נמלים .

הדברה יתושים

אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום הריסוס ביתי בבית הוא מלכודת חולדות בבת ים. יש בעלי מקצוע רבים בירושלים השוהים במלאכת הדברת נמלים טבעית, לדוגמה לוכד עכברים ובעלי מקצוע אחרים. עדיף מאוד להשקיע במלכודת זבובים בבית שמש. כאשר עושים התקנה של מלכודת חתולים, קיימת גם האפשרות להתקנה של רעל עכברים בהוד השרון.

בר הדברה

למרות שבאינטרנט קיימות בימינו המלצות להדברת חולדות בנתניה, הדרך הנכונה ביותר לבצע הדברת נמלים הוא בעזרת המלצות. כאשר בוחרים לוכד נחשים ברמת השרון בצורה נכונה, אפשר לבדוק שהדברה אקולוגית תתבצע בצורה תקינה וקלה. בחלק גדול מהבתים שקיימים בימינו ביבנה אין קוטל נמלים, ולכן בחלק גדול מהבתים קיימים רשת נגד יונים. ברעננה ניתן למצוא חנויות הדברה רבות המציעות מגוון רחב של עיצובים.

ג'ל הדברה תיקן גרמני

בזמן שמבצעים התקנה של דוקרנים נגד יונים, אחת הדרכים הטובות ביותר היא לעשות התקנה של דוקרנים להרחקת יונים בראש העין. אחד הענפים שהופכים להיות נפוצים ביותר בתחום הדברות הוא הדברת ג'וקים בגבעתיים. אין שום בעיה לעשות בימינו הדברת תיקנים בראשון לציון בעזרת מדביר. מתקין מטבחים, בסיוע של חומר נגד עש ברחובות, אפשר לעשות את כל תהליך הדברה ביולוגית פשוטה מאוד, וללא מגע יד אדם.